HAKKIMIZDA

Türkiye’nin turkuaz rengi denizini, başka hiçbir tekneye benzemeyen bir yat tatili ile keşfedin. Tek yapmanız gereken, geleneksel Türk tarzına göre üretilen ahşap teknemizde arkanıza yaslanmak, personelimiz bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bütün zamanınızı güneşlenerek, dinlenerek, kitap okuyarak, kristal berraklığındaki denizde yüzerek, dalarak, balık tutarak yada antik yerleri gezerek geçirebilirsiniz. Otelinizden limana transfer hizmetimizde bulunmaktadır. Tur rotamızda genelde 6 durak vardır. Katrancı Adası, Göcek Adası, Yassıcalar, Akvaryum Koyu, Kızıl Ada ve Şövalye Adası ‘dır. Tur sonrası otelinize tekrar transfer edilirsiniz. Teknemizin Fethiye limanından kalkış saati 10:30 dur. Yüzmek, dalmak ve dinlenmek için bir sürü zamanınız olacaktır. Öğle yemeği açık büfe şeklindedir. Barbekü öğle yemeğine dahildir ve personelimiz tarafından servis edilir. Turumuzu 18:00 civarında Fethiye Körfezinde tamamlarız. Huzur verici bir atmosfer içinde iyi bir tekne yolculuğu, lezzetli yemekler ve arkadaş canlısı personel, iyi bir yat turu tamamen bundan ibarettir. Bütün yaş grupları için uygundur.

Personel… Kaptanımız ve personelimiz deneyimli denizcilerdir. Personelimiz sizin için geniş bir yelpazede salata, ızgara balık ve tavuk içeren taze yemekler hazırlamaktadır. Vejeteryanlar için biraz limitlide olsa seçeneklerimiz mevcuttur. Bütün içecekler uygun fiyatlara teknemizde mevcuttur. İçecekler için ödemenizi tur sonu gerçekleştirirsiniz. Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz, bütün içecekler tekneden alınmalıdır.

Avrupa Standartlarına Uygun Tuvaletler… Tuvaletlerin sifonları manuel olarak çalışmaktadır ve tuvaletin yanında bulunmaktadır. Bütün tuvalet kağıtları, klozetin yanında bulunan çöp kutularına atılmalıdır. Aksi taktirde gider sistemi tıkanmaktadır.